Wizytówki (tłoczone i puchnące)

Druk wizytówek

W renomowanej drukarni offsetowej mogą Państwo zetknąć się z bogatą ofertą poligraficzną uwzględniającą druk wizytówek. Proponujemy zarówno odbitki nisko- jak również wysokonakładowe.

 

Gwarantujemy ciekawe wzornictwo, szeroką gamę kolorystyczną oraz najlepszą jakość podłoża drukarskie (papier ozdobny bądź standardowy). Służymy swą profesjonalną radą na temat opracowania projektu zamawianych wizytówek i doboru ich poszczególnych surowców wytwórczych. Bardzo chętnie podejmiemy się również realizacji Państwa indywidualnych pomysłów. Oferujemy rozległe możliwości w zakresie uszlachetniania drukowanych materiałów – zastosowanie foli błyszczące, aksamitnej, matowej, lakieru UV, lakieru puchnącego. Nie stanowi problemu również wydruk wizytówek tłoczonych. Przy wykonywaniu tego rodzaju zleceń korzystamy wyłącznie z nowoczesnego offsetu.

 

Offset umożliwia zastosowanie pewnych rozwiązań w przypadku druku wizytówek, których nie można byłoby wykorzystać w przypadku druku cyfrowego. Będzie to chociażby wykorzystanie farb niedostępnych dla innych technik druku. Wizytówki offsetowe można ponad to wykończyć na różne sposoby. Bardzo popularne jest zaokrąglenie narożnika, a także poddanie sztancowaniu.

 

Zdajemy sobie sprawę, iż wizytówka świadczy o danej firmie, zatem maksymalnie angażujemy się w ich wykonanie. Staramy się stworzyć taki efekt, który zaskoczy pozytywnie nie tylko Zleceniodawcę, ale i nas samych. Najczęściej udaje się nam to bez większego problemu. Posiadamy bowiem wyjątkowo długie doświadczenie w branży poligraficznej.