Teczki

Teczka

Teczki stanowią wyjątkowo praktyczny rodzaj dodatku, dającego sposobność na przekazanie oferty czy zebranych materiałów w sposób elegancki oraz sprawny.

 

W drukarni offsetowej PULS oferujemy zrealizowanie profesjonalnego wydruku tego rodzaju form poligraficznych, związanego ściśle z indywidualnymi potrzebami oraz preferencjami osobistymi Klienta. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości w zakresie uszlachetniania przygotowywanych teczek – lakierowanie UV (miejscowe bądź całościowe), przetłaczanie, foliowanie, zastosowanie termodruku. Ponadto przy realizacji wszelkich powierzanych nam zleceń korzystamy ze zróżnicowanych wykrojów – zarówno dostępnych w formie standardowej, jak również przedstawionej przez Zleceniodawcę.

 

Teczki mogą być wykończone na różne sposoby. Najważniejsze i najczęściej wybierane to:

  • zamknięcie na gumkę
  • zamknięcie na rzepy
  • obecność skrzydeł wewnątrz teczki
  • obecność doklejanych części (na przykład na płyty CD)

 

Teczki tworzymy najczęściej według wytycznych Zleceniodawcy i ściśle się do nich stosujemy. Nie mniej jednak istnieje możliwość, abyśmy wspomogli Klienta w zakresie tworzenia projektu tego typu przedmiotu. Posiadamy cenne doświadczenie, które pozwala nam wytwarzać produkty nie tylko estetyczne i wytrzymałe, ale przede wszystkim użyteczne.

 

Zachęcamy do zaznajomienia się z rozległą szatą graficzną naszych produktów oraz atrakcyjnymi stawkami cenowymi. W razie zainteresowania naszą oferta - prosimy o zapoznanie się z zakładką na naszej stronie internetowej widoczną jako "Kontakt".