Standy

Reklama

Pod pojęciem „standów” kryją się popularne potykacze zwane inaczej stojakami reklamowymi, które chętnie wykorzystywane są w celach komunikacji z klientem.

 

Dzięki nim możliwe jest szybkie oraz sprawne przekazanie konkretnych informacji o ofercie. Ponadto są one doskonałym elementem promocyjnym, stosowanym nie tylko na zewnątrz budynków typu sklep, lokal gastronomiczny czy salon prasowy, ale także jako przydatny atrybut podczas uczestnictwa w targach.

 

Dzięki profesjonalizmowi wyróżniającemu drukarnię offsetową PULS możliwe okazuje się przygotowanie takowych standów po atrakcyjnych stawkach cenowych oraz w dowolnie zleconej przez Klienta ilości. W tym celu używamy odpornych na działanie czynników atmosferycznych substancji wytwórczych oraz specjalistycznego parku maszynowego zapewniającego trwałość i wytrzymałość. Proponujemy zróżnicowaną gamę kolorystyczną oraz szeroką paletę dostępnych formatów.

 

Jesteśmy firmą rodzinną, która z branżą poligrafii ma do czynienia od wielu lat. Poszczególne aspekty naszej działalności są dla nas już nie tylko pracą, ale też pasją. Wkładamy w działania serce i dążymy do tego, aby idealnie spełniać oczekiwania klientów. Przygotowanie standów nie jest bynajmniej kwestią trudną, jednak wymagającą pewnego doświadczenia, precyzji, skutecznego działania. Niezwykle przydają się również w tym zakresie specjalistyczne maszyny, które mamy w swoim posiadaniu.

 

Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania oraz propozycje wykonania zarówno standardowych, jak i wyjątkowo innowacyjnych standów.