Papiery firmowe

Papier firmowyPapier firmowy

Zakład poligraficzny PULS zajmuje się także fachowym drukowaniem papieru firmowego, zróżnicowanego pod względem dostępnych formatów. Korzystamy z podłoża drukarskiego wysokiej jakości.

 

Druki firmowe to przede wszystkim zestaw materiałów reklamowych, które opierają się na logotypie, a także barwach stosowanych przez konkretną firmę. Z pewnością można tutaj zaliczyć koperty z nadrukiem czy też bloczki notesowe. Przykładów tego typu materiałów może być mnóstwo, nie mnie jednak wszystkie wpływają na spójna identyfikację wizualną konkretnej firmy. Drukarnia PULS z powodzeniem wykonuje druk bardzo zróżnicowanych papierów firmowych. Tam, gdzie jest to możliwe proponujemy pewne metody uszlachetnienia czy też uatrakcyjnienia materiałów. Ściśle stosujemy się do wytycznych Klienta, aby dostarczyć mu dokładnie to, czego oczekuje. Zadania wykonujemy terminowo i rzetelnie. Naszą cechą charakterystyczną jest nacisk na wysoką jakość wykonywanych zleceń.

 

W przypadku szczególnych zamówień ze strony naszych Klientów oferujemy również realizację zlecenia na innych niż standardowe rodzajach powierzchni. Gwarantujemy szybkość oraz sprawność działania. Zapewniamy najlepszej klasy urządzenia, umożliwiające profesjonalne przygotowanie wydruków w dowolnej ilości. Papiery firmowe przez nas drukowane dostępne są w zróżnicowanej szacie graficznej.