Oprawa książek miękka i twarda

Drukarnia PULS w swym szerokim zakresie świadczonych usług uwzględnia między innymi profesjonalną i precyzyjną oprawę książek. W skład naszej propozycji wchodzi:

  • oprawa miękka klejona
  • oprawa twarda szyta

 

W oprawie twardej, w zależności od preferencji Klientów, umożliwiamy zastosowanie grzbietu prostego lub zaokrąglonego. Jako element łączący wykorzystujemy wytrzymałe oraz solidne nici. W przypadku zainteresowania ze strony Zleceniodawcy na okładkach książek wykonujemy grawerowanie dowolnie wybranej grafiki – logo, napisy itp. Posiadamy rozmaite formy okładek, począwszy od standardowych płóciennych, a na skóropodobnych skończywszy. Dostępne są one w zróżnicowanych odcieniach kolorystycznych. W przypadku oprawy miękkiej stosujemy natomiast metodę klejenia lub szycia nićmi. Dodatkowo umożliwiamy również wykorzystanie wysokiej jakości folii matowej lub delikatnie połyskującej, jako specjalnego waloru okładki.

 

Do każdego zlecenia pochodzimy z ogromnym zaangażowaniem i wkładamy w wykonywaną pracę zarówno serce, jak i konieczną ilość czasu. Pewnych etapów nie da się przeskoczyć i błędem są usilne starania niektórych firm dążące do skrócenia stosunkowo czasochłonnej pracy związanej z precyzyjnymi działaniami w drukarni. Drukarnia PULS wszystkie zlecenia wykonuje możliwie sprawie, ale także dokładnie i profesjonalnie. Tam, gdzie konieczne i niezbędne jest poświęcenia znacznych nakładów czasowych, nigdy nie zadowalamy się połowicznymi rozwiązaniami. Chodzi bowiem o to, aby dostarczyć klientom najlepsze jakościowo i estetycznie zarazem oprawy książek.

 

Drukarnia PULS to firma rodzinna, która istnieje na rynku od 1993 roku. Zdobywane od początku istnienia do dnia dzisiejszego doświadczenie potwierdza naszą dewizę, iż najważniejsze w biznesie są pozytywne relacje z Klientami i dostarczanie im rozwiązań na miarę potrzeb i wymagań. My staramy się dostarczyć Zleceniodawcom takie prace, które są jeszcze lepsze niż mogli to sobie wyobrazić. Mamy wielki sentyment do drukarni, gdyż jest to dla nas nie tylko zakład pracy, ale przede efekt zaangażowania całej rodziny, na który pracujemy od lat.

 

Naszą działalność wyróżnia przede wszystkim stosowanie się do najwyższych standardów pracy, posiadanie doskonałego zaplecza technicznego i innowacyjnego sprzętu. Nie osiągnęlibyśmy jednak tak wysokiej pozycji na rynku bez zaangażowania osób, które pracują w firmie. Nasz personel jest odpowiednio przeszkolony i posiada bardzo szeroki zakres wiedzy związanej z branżą. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, gdyż nigdy nie należy osiadać na laurach. Osoby zainteresowane współpracą z drukarnią PULS proszone są o kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mailowy. Można również skorzystać z formularza zamieszczonego w zakładce „zamówienia”.