Oprawa kalendarzy

Oprawa spiralna

Jednym z profili funkcjonowania renomowanej placówki poligraficznej PULS jest szeroka działalność w zakresie oprawy kalendarzy.

 

Stosujemy najlepszej klasy metody, które gwarantują wytrzymałość oraz solidność codziennego użytkowania. Ze względu na gruntowne wyposażenie w wysokowydajny zestaw niezbędnych maszyn umożliwiamy oprawę na szeroką skalę. Zapewniamy bezwzględną terminowość oraz szybką realizację powierzanych nam zleceń.

 

Oprawy spiralne, które proponujemy korzystającym z naszych usług Klientom oparte są najnowszych standardach wytwórczych oraz funkcjonalności. Wyróżniamy się posiadaniem bogatego asortymentu niezbędnych materiałów przechowywanych w magazynach zakładu.

 

Przy oprawie spiralnej można wykorzystać między innymi takie warianty okładek jak:

  • okładki kartonowe uwzględniające nadruk i zabezpieczenie (folia lub lakier UV)
  • okładki z tworzyw sztucznych
  • okładki tworzone z tektury kaszerowanej

 

Na specjalne życzenie Zleceniodawcy wykonujemy usługę post print kalendarzy obejmującą sztancowanie poszczególnych kart, tworzenie charakterystycznych ”okienek”, lakierowanie UV czy też foliowanie.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie. Zajmujemy się działalnością poligraficzna od lat, zatem nie ma ona przed nami żadnych tajemnic. Jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo skomplikowane oprawy kalendarzy. Gwarantujemy przy tym, że będą one solidne i stylowe. Osoby zainteresowane współpracą z nami prosimy o wgląd w zakładkę "Kontakt".