Naświetlanie matryc w technologii CTP

Aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów ofertę przekazywaną do Państwa dyspozycji poszerzyliśmy o nowoczesne rozwiązanie, jakim jest technologia CTP (z j. ang. „computer to plate”).

 

Technologia CTP oparta jest na innowacyjnych standardach i zapewnia pełną niezawodność realizowanych przez nas wydruków. Ponadto jest to także doskonała forma oszczędności, gdyż zastosowanie tej metody pozwala na znacznie niższe koszty niż w przypadku drukowania w sposób tradycyjny. Dzięki rewolucyjnej technice CTP możliwe okazuje się pominięcie etapu pośredniego w postaci folii. Pracujemy zatem sprawnie, solidnie i zgodnie z obowiązującymi normami.

 

Do naświetlania używamy wysokiej klasy system CTP. Posiada on bardzo dobre parametry naświetlania, jest także wyposażony w różnorodne udogodnienia wykorzystujące dobrodziejstwa nowych technologii. Dzięki temu możemy uzyskać obraz bardzo wyraźny, prawidłowy jakościowo i jednolity. Dzięki korzystaniu z najlepszej jakości sprzętu możliwe jest pełne wykorzystanie naszych możliwości i doświadczenia w branży drukarskiej. Funkcjonujemy bowiem na rynku od wielu lat i stale podnosimy swoje kwalifikacje, aby świadczyć usługi w pełni profesjonalne.

 

Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa pytania i uwagi. Skontaktować można się z nami osobiście w siedzibie drukarni PULS, a także telefonicznie i e-mailowo. Zachęcamy do korzystania z formularza na naszej stronie internetowej przy składaniu zamówień.