Naklejki na folii i papierze

W zakres świadczonych przez drukarnię PULS usług poligraficznych wchodzi również druk profesjonalnych naklejek na folii samoprzylepnej przezroczystej bądź kolorowej oraz wysokiej jakości papierze.

 

druk naklejek

W zależności od indywidualnych preferencji naszych Klientów, proponujemy zróżnicowane formaty drukarskie oraz rozmaite wzornictwo. Istnieje możliwość dodatkowego, specjalistycznego laminowania (matowego lub połyskującego) w celu uszlachetnienia nalepek. Jesteśmy otwarci na propozycje Zleceniodawców. Dysponujemy szerokim wachlarzem możliwych kształtów oraz bogatą gamą kolorystyczną. Dokonujemy indywidualnej wyceny poszczególnych zamówień.

 

W zależności od osobistych preferencji naszych Klientów umożliwiamy także sztancowanie na wylot bądź wykonanie specjalistycznego nacięcia wybranego wzornictwa. Tworzone przez nas nalepki doskonale sprawdzają się w roli elementów informacyjno-reklamowych umieszczanych na pudełkach, pojemnikach plastikowych oraz butelkach. Zastosowanie najlepszej klasy specjalistycznego kleju gwarantuje dużą trwałość oraz odporność na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne.

 

Naklejki mogą pełnić bardzo zróżnicowane funkcje. Z jednej strony mogą informować o zawartości towaru, z drugiej zawierać istotne oznakowanie produktu. Są ozdobą, a przy okazji niekwestionowanym czynnikiem reklamowym, który ma przyciągnąć potencjalnego Klienta.

 

Zapraszamy do kontaktu z drukarnią PULS. Zachęcamy do rozmowy na temat ewentualnego zlecenia. Jesteśmy otwarci zarówno na zlecenia nietypowe, jak i standardowe.