Książki

Wśród podstawowych profili naszej działalności nasi Klienci mogą skorzystać z szerokiego zakresu usług dotyczących zarówno oprawy, jak także i druku wszelkiego rodzaju książek, zróżnicowanych pod względem formatu drukarskiego.

 

Posiadamy specjalny rodzaj maszyn, gwarantujący niezawodność realizacji określonych zleceń. Ponadto umożliwiamy również dostosowanie specyfiki druku książek do Państwa indywidualnych potrzeb oraz osobistych preferencji. Zastosowanie popularnego offsetu umożliwia znaczące przyspieszenie oczekiwania na gotowe zamówienie oraz daje szansę na skorzystanie ze znacząco szerszej gamy kolorystycznej niż w przypadku drukowania tradycyjnego. Jest także wysoce korzystne pod względem cenowym.

 

Druk książek

 

Śmiało możemy powiedzieć, iż druk książek jest specjalnością naszej drukarni. Zajmujemy się tego typu działaniami od wielu lat i zgłębiliśmy niemal wszystkie tajniki druku offsetowego książek. Zainwestowaliśmy w specjalistyczne sprzęty, które nie tylko ułatwiają nam w tej dziedzinie pracę, ale też sprawiają, że jest ona wyjątkowo precyzyjna i niezawodna. Gwarantujemy naszym klientom wykonanie zleceń w umówionym terminie i zawsze dotrzymujemy danego słowa. Zawsze dopasowujemy specyfikę druku, jak i kwestię oprawy do osobistych wymagań każdego Zleceniodawcy. Oprawa książki jest równie ważna jak jej zawartość. To na nią bowiem zwracają uwagę w pierwszej kolejności potencjalni klienci. Nierzadko okładka przesądza o zakupie bądź rezygnacji z zakupu konkretnej pozycji.