Introligatornia

IntroligatorniaPod pojęciem introligatorni kryje się szeroko rozwinięty obecnie dział przemysłu poligraficznego, który w największym skrócie ujmując polega na oprawianiu wszelkiego typu wydruków. Solidna praca naszego zakładu pozwala stworzyć ze sterty dostarczanych nam materiałów gotowe książki, gazety bądź czasopisma. Drukarnia PULS, od lat gromadząc niezbędne doświadczenie oraz kierując się precyzją działania, wypracowała sobie wśród konkurencji pozycję renomowanej i niezawodnej placówki, wyróżniającej się bezwzględną terminowością oraz pełnym profesjonalizmem. W branży introligatorskiej nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

 

Prowadzona przez nas introligatornia uwzględnia rozległy wachlarz specjalistycznych usług, który obejmuje m.in.:

  • oprawę broszurową
  • oprawę kalendarzy
  • kaszerowanie - wyklejanie cienką warstwą papierową tektury falistej stosowanej jako forma opakowania
  • sztancowanie - wykrawanie konkretnych kształtów w danym arkuszu
  • numerację
  • zakładanie obwolut na okładki
  • foliowanie – jest to laminowanie zewnętrznych fragmentów okładek
  • wiercenie otworów
  • perforację
  • miękką oraz twardą oprawę książek

 

Świadczymy usługi na możliwie najwyższym poziomie, gdyż zależy nam na długotrwałej i przynoszącej obopólne zadowolenie współpracy z klientami. Na ostateczny wynik prac wpływa wiele czynników. Między innymi zastosowanie wysokiej klasy materiałów introligatorskich, innowacyjnych maszyn i sprzętów. Istotne jest również używanie cenionych surowców i szeroki zakres stosowanego wzornictwa. To wszystko sprawia, że branża introligatorska nie ma przed nami żadnych tajemnic.

 

Wszystkie oferowane przez nas usługi są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i odpowiednio angażujemy się w wykonywana pracę. Jesteśmy obecni na rynku od lat, zatem posiadamy nie tylko stosowną wiedzę i umiejętności w zakresie usług introligatorskich, ale też cenne doświadczenie. Fachowość działania i profesjonalizm pomogły nam uzyskać ugruntowaną pozycję na rynku i szeroki krąg usługobiorców. Z naszych usług korzystają zarówno osoby indywidualne, jak i firmy oraz instytucje państwowe.

 

introligator - oprawa książki

 

Dążymy do systematycznego podnoszenia jakości naszych działań poprzez inwestowanie w coraz to trwalszy park maszynowy oraz nowoczesne rozwiązania poligraficzne. Gwarantujemy wytrzymałość surowców z jakich korzystamy oraz pełną satysfakcję z wykonywanych przez nas zleceń. Naszym atutem jest rzetelność, szybkość oraz sprawność działania. Pozostajemy otwarci na preferencje i zapotrzebowanie naszych Klientów. Osoby, które zainteresowała nasza firma zachęcamy do zapoznania się z zakładką "Kontakt".

 

introligator - obwoluta