Foldery

Druk folderów

Poprzez zastosowanie wysokiej jakości offsetu proponujemy Państwu precyzyjny druk folderów wykonywany niezależnie od preferowanego przez Klienta nakładu.

 

Gwarantujemy wykonanie fachowych odbitek tak jednego egzemplarza jak i ich kilkudziesięciu tysięcy. Chętnie podejmujemy się niestandardowych zleceń, opartych ściśle o indywidualne sugestie i życzenia naszych Zleceniodawców. Ze względu na podręczny format produkowanych przez nas folderów, wydruki poligraficzne tego rodzaju doskonale nadają się jako swoisty dodatek do oferty katalogowej. W procesach drukowania folderów stosujemy rozliczne typy papieru – kredowany, błyszczący, offsetowy, ozdobny, matowy i inne. Ponadto możliwy jest także rozległy wybór spośród szerokiej gamy kolorystycznej.

 

Foldery można oczywiście poddać procesowi uszlachetniania. Obejmuje on takie aspekty jak:

  • wykorzystanie lakieru offsetowego (opcja błyszcząca oraz opcja matowa)
  • wykorzystanie lakieru UV (opcja błyszcząca i opcja matowa)
  • termodruk
  • sztancowanie, które znacznie zwiększa walory wizualne folderu

 

Folder

 

Drukarnia PULS do drukowania folderów podchodzi z takim samym zaangażowaniem i starannością, jak do tworzenia innych przedmiotów. Zawsze przyczyniamy się do powstania wyrobów najwyższej jakości i wyjątkowej estetyki. Trzeba sobie bowiem jasno i wyraźnie powiedzieć, że wygląd folderu nie jest bez znaczenia. Znacznie lepiej korzysta nam się z rzeczy estetycznych i atrakcyjnych niż nieciekawych. Foldery powinny zawierać trafny przekaz i my dokładamy wszelkich starań, aby tak się właśnie stało.

 

Folder