Druki personalizowane

Certyfikat

Wszelkie materiały poligraficzne nabierają szczególnej wartości w momencie, gdy zostają skierowane bezpośrednio do konkretnego adresata.

 

Zapewnianiem takiego waloru wydruków zajmuje się prowadzona przez nas drukarnia offsetowa PULS, która specjalizuje się między innymi w realizacji profesjonalnych druków personalizowanych. Podczas wykonywania zleceń zapoznajemy się w szczegółowy sposób z wszelkimi Państwa sugestiami oraz potrzebami. Chętnie proponujemy również własne, ciekawe rozwiązania. Nasza oferta uwzględnia między innymi drukowanie gotowych zaproszeń, numerowanie biletów, adresowanie kopert, sporządzanie imiennych zaświadczeń, dyplomów oraz certyfikatów, a także wszelkie inne podobne usługi.

 

Personalnie skierowany przekaz jest zawsze lepiej odbierany i interpretowany przez odbiorcę niż przekaz bezosobowy. Jest to widoczne chociażby na przykładzie działań reklamowych. Tam gdzie podajemy konkretne dane, zwroty grzecznościowe pokazujemy konkretnej osobie, że jest traktowana indywidualnie, a nie jak przykładowa jednostka wybrana z tłumu. Trafniej odbierze taki przekaz i jest większa szansa, iż się do niego odpowiednio ustosunkuje.

 

Drukarnia PULS zajmuje się drukiem personalizowanym w bardzo szerokim zakresie. Posiadamy bardzo atrakcyjne stawki cenowe, które przeczą utartemu i często powtarzanemu twierdzeniu, iż druk offsetowy w przypadku personalizacji jest nieopłacalny. W razie pytań, zainteresowania ofertą - zapraszamy do kontaktu.