Drukarnia

Renomowana drukarnia PULS specjalizuje się w wysokiej jakości offsecie, stanowiącym obecnie jedną z najbardziej z najbardziej popularnych odmian druku przemysłowego.

 

Specjalizujemy się w takich działaniach jak:

  • druk papieru firmowego
  • druk teczek firmowych
  • druk folderów firmowych
  • druk offsetowy

 

Kopiowany obraz jest tu przenoszony z płaskiej powierzchni drukowej na odpowiedni rodzaj podłoża – najczęściej papier. Odbywa się to poprzez zastosowanie specjalistycznego cylindra pokrytego tak zwanym obciągiem. W zależności do typu odbitek, można wyróżnić również i kilka podstawowych podkategorii druku offsetowego – arkuszowy oraz zwojowy, a w nim metody: coldset („na zimno”) oraz heatset („na gorąco”).

 

Ta forma poligrafii jest dziś szeroko rozpowszechniona ze względu na ogromne korzyści z niej wynikające. Do zdecydowanie najistotniejszych walorów offsetu zaliczyć należy niesamowitą oszczędność kosztów. Stawki cenowe maleją bowiem wraz ze wzrostem nakładu. Ponadto korzystając z tego druku można liczyć także i na dużą różnorodność kolorystyczną. Dostępne są zarówno odcienie standardowe jak także barwy nieco bardziej oryginalne typu złoty bądź srebrny. Cechą charakterystyczną jest tu też rozmaitość materiałów możliwych do wykorzystania jako podłoże drukarskie. A co najważniejsze - otrzymujemy druk bardzo dobry jakościowo i wyraźny. W naszej drukarni pracują osoby, które z tą forma druku mają do czynienia od lat. Potrafią zatem wydobyć z niego wszystkie możliwe korzyści.

 

W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu.