Czasopisma

Czasopisma

Prowadzona przez nas drukarnia PULS specjalizuje się w realizacji wszelkiego rodzaju zaawansowanych projektów związanych z drukiem wysokonakładowym. W naszej ofercie mogą Państwo skorzystać z usługi profesjonalnego wydruku czasopism. Dysponujemy zróżnicowanymi formatami podłoża drukarskiego oraz szeroką gamą kolorystyczną. Dzięki zastosowaniu najnowszej techniki offsetowej umożliwiamy znaczące zaoszczędzenie kosztów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. Działamy z uwzględnieniem Państwa indywidualnych preferencji i wymagań.

 

W zakresie wydruku czasopism możemy zaproponować Państwu pewne formy ich uszlachetniania, które zwiększają atrakcyjność produktu. Jest to miedzy innymi:

  • foliowanie okładki (folia błyszcząca lub w macie)
  • zastosowanie lakieru UV
  • zastosowanie lakieru offsetowego (błyszczący lub matowy)
  • termodruk

 

Drukarnia PULS może pochwalić się posiadaniem profesjonalnego sprzętu, który znacznie ułatwia prace związane z wydrukiem czasopism i sprawia, iż są one niezwykle precyzyjne. Kładziemy nacisk zarówno na wysoką jakość druku poszczególnych stron, jak i oprawy. Nigdy nie zdarzyło nam się nie wywiązać z ustalonych z Klientem terminów. Profesjonalizm, rzetelność i niezawodność to nasze priorytety. Jesteśmy firmą rodzinną, która jest obecna w branży od lat. Ciężko pracowaliśmy na osiągnięty sukces, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać wysoką pozycję na konkurencyjnym rynku.