Broszury

Druk katalogówW bogatej ofercie naszego zakładu poligraficznego PULS mogą Państwo skorzystać z usługi druku katalogów i broszur.

 

Proponujemy zróżnicowane powierzchnie drukarskie w postaci papieru offsetowego, kredowanego, ozdobnego i innych. Wykonujemy zarówno zlecenia nisko- jak i wysokonakładowe. Ponadto prezentujemy także szeroką gamę kolorystyczną, obejmującą zarówno wersję odcieni podstawowych CMYK jak także i barwy dodatkowe. Poza tym, umożliwiamy również wydruk w dowolnym formacie.

 

Poza drukowaniem broszur proponujemy także ich profesjonalną oprawę, w zależności od indywidualnych preferencji naszych Zleceniodawców. Dokładamy wszelkich starań, aby ta oprawa była wysoce estetyczna i ciekawa. Na podstawie okładki nierzadko oceniana jest także i treść broszury. Pamiętajmy, że większość osób to wzrokowcy.

 

Możemy zaproponować Państwu niedrogi druk offsetowy broszur, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów pracy. Korzystamy z materiałów wysokiej klasy, dzięki czemu tworzymy produkty nie tylko ładne, ale też trwałe i użyteczne. Pomimo, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży stale doskonalimy swój warsztat, gdyż nigdy nie należy zaprzestawać się rozwijać.

 

katalog nr 1

 

katalog nr 2

 

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i podpowiedzi. Chętnie zajmiemy się stworzeniem całkowicie nietypowego projektu katalogu oraz broszury, jak i tradycyjnego egzemplarza. Wymagania Zleceniodawcy są dla nas wyznacznikiem działania. Oferujemy atrakcyjne stawki cenowe oraz wysoką jakość realizowanych zamówień.

 

katalog nr 3

 

katalog nr 4