Bloczki

Bloczki

W zakresie usług poligraficznych świadczonych przez naszą firmę oferujemy precyzyjne przygotowywanie bloczków stosowanych jako druki akcydensowe, a także bloczki tworzone w formie swoistego notatnika.

 

W procesie ich produkcji korzystamy z wysokiej jakości specjalistycznego kleju półprzeźroczystego. Nasza propozycja uwzględnia zróżnicowane formaty wydruku oraz rozliczne typy podłoża drukarskiego. Posiadając doskonały zestaw parku maszynowego zapewniamy szybką realizację zamówień.

 

Istnieje możliwość wykonania konkretnych zamówień w oparciu o osobiste sugestie Klientów. Bloczki mogą zawierać bardzo zróżnicowane formy wykończenia. Mogą być chociażby zaklejone lub posiadać okładkę. Również wielkość i kształt tego typu przedmiotów jest definiowany przez Zleceniodawcę.

 

Wykonanie bloczków nie wiąże się bynajmniej z dużym kosztem. Posiadamy specjalistyczne sprzęty i niezbędne doświadczenie, które pozwala nam realizować zamówienia tego typu wyjątkowo sprawnie. Wiąże się z tym oczywiście niski koszt świadczonej usługi. Z pewnością nie rozczarują się Państwo ani jakością bloczków, ani ich estetyką, ani tym bardziej należnością za nie.

 

Kontakt z Drukarnią PULS można nawiązać zarówno osobiście (w siedzibie firmy), jak i telefonicznie, poprzez pocztę elektroniczną, czy też formularz kontaktu na stronie internetowej. Już teraz gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie z naszych usług.